Кабмін розробляє стратегію управління лісами

Поділитися:

У Міністерстві захисту навколишнього середовища і природних ресурсів хочуть розробити масштабну стратегію з управління лісами. План можуть зробити до 2035 року. У пріоритет буде розвиток лісового господарства, лісокористування та лісовідновлення.

У прес-центрі відомства уточнили, що тут хочуть розробити сценарій на наступні 15 років. Крім перерахованого вище в головних завданнях, також, значиться ще один пріоритет – визначити шляхи фінансування заходів з лісовпорядкування, охорони лісів, запобігання і ліквідації наслідків лісових пожеж.

Також в міністерстві додали, що основною складовою стратегії стане розробка та впровадження Національної системи захисту природних ландшафтів від пожеж.

Як ми повідомляли раніше, українські та міжнародні громадські організації закликають Європейський Союз допомогти очистити торгівлю деревиною між Україною та ЄС. Прийняті раніше заходи не вирішують проблеми корупції та реформування системи.

Варто також нагадати, що український уряд заявляє про необхідність національної інвентаризації лісів. Незаконні вирубки українського лісу стали однією з причин повені та зміни клімату.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
5 Серпня 2020 року - 15:40
Шмигаль заявив що переселенцям куплять 18 квартир і будинок
5 Серпня 2020 року - 12:00
Точний час обмежень встановлено з 00:00 5 серпня по 23:59...
5 Серпня 2020 року - 10:40
Поступово європейський континент починає накривати друга хвиля пандемії коронавірусу
5 Серпня 2020 року - 10:05
За минулу добу загинуло ще 24 українця