Кабмін хоче платити субсидії готівкою

У Кабінеті міністрів України заговорили про виплати житлових субсидій виключно готівкою. Про це свідчать положення програми діяльності уряду, представлені на офіційному порталі влади.

Відзначимо, що остаточний варіант програми ще не затвердили, зараз він знаходиться лише на розгляді парламенту.

У той же час, у разі прийняття програми, в Україні змінитися порядок подання житлових субсидій, які стануть видаватися лише готівкою.

Також в програмі йдеться, що тепер адресну соціальну допомогу з боку держави будуть отримувати лише ті українці, які перебувають в безвихідному становищі.

Тих же громадян, які зараховуються до малозабезпеченим сім’ям, будуть підтримувати наданням роботи і відповідною стартовою фінансовою допомогою для відкриття особистого бізнесу.

Контролювати всі ці процеси буде інститут соціального інспектування, який буде виключати можливість реалізації всіх корупційних зловживань в цьому відношенні.

Нагадаємо, що в Міністерстві соціальної політики України заснували нові зміни по категоріям населення, яким країна зобов’язується виплачувати субсидії: під час карантину гроші покладаються всім людям, що не має офіційного місця роботи.

Нещодавно депутати Верховної Ради зареєстрували проект закону № 3551 «Про внесення змін до Закону України« Про судовий збір »щодо забезпечення стабільного виконання законодавства про верифікації державних виплат», який спрощує процес стягнення неправомірно отриманих пенсій, субсидій та пільг у жителів країни.

0
20
Материалы по теме: , , , ,