Зеленський «зменшив» Україну на два регіони

Президент України Володимир Зеленський у вітальному відео до Дня Конституції помилився. Гарант назвав неправильне кількість регіонів країни в своєму зверненні.

Знаєте, зараз я перебуваю на Херсонщині. Це прекрасний і мальовничий край. І нам дуже пощастило, тому що в нашій країні таких – двадцять п’ять“, – заявив президент.

Однак, згідно зі статтею 133 Конституції в адміністративному відношенні територія України включає 27 регіонів – 24 області, Автономну Республіку Крим та два міста, що мають спеціальний статус – Київ і Севастополь.

Нагадаємо, що Президент зателефонував Голові правління Укрексімбанк і зажадав навести порядок в вертикалі управління банку, комуніціровать з бізнесом і виконувати рішення уряду, щоб люди могли погашати кредити через рік, у них зараз немає грошей через COVID-19.

Раніше повідомлялося, що Президент України пообіцяв взяти під особистий контроль ситуацію у вітчизняному картоплярстві. “Прикро звучить, що ми картоплю імпортуємо”, – заявив він в ході робочого візиту в Херсонську область.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,