За добу в Україні ще майже тисяча хворих

Україна встановила новий антирекорд. За минулу добу в країні зафіксовано 994 нових випадки коронавірусної інфекції. Лідерами за кількістю хворих стали Київ, Чернівецька та Львівська області.

Рада Національної безпеки і оборони України навів карту, де вказано, що з початку епідемії коронавируса в країні заразилося 40 008 громадян. Із зазначеної кількості 17 758 осіб одужали, а 1 067 померли.

За добу видужала 349 чоловік. При цьому від інфекції загинули 16 осіб.

Варто уточнити, що Львівська область лідирує за кількістю нових випадків – 204. За нею йдуть Київ, Чернівецька та Рівненська області. Однак це не вплинуло на ослаблення карантинних заходів. Напередодні в столиці України дозволили відкрити ресторани, кінотеатри і басейни, і інші місця, де може утворитися велика кількість людей.

Нагадаємо, що 24 червня Коронавірусние інфекцію підхопило 940 осіб. При це 22 червня Україна була включена в список країн з так званої «червоної зони». Там виявляються держави, де спостерігається серйозний стрибок поширення коронавируса. Попадання в цю категорію країн означає неготовність до відновлення міжнародного авіасполучення.

Також ми писали про те, що власники торгових мереж і закладів громадського харчування столиці зобов’язані організувати тестування співробітників на COVID-19.

0
20
Материалы по теме: , , ,