ВООЗ констатує погіршення ситуації з пандемією в світі

Поділитися:

Всесвітня організація здоров’я зафіксувала погіршення ситуації з коронавірусом.

За словами глави ВООЗ Тедроса Гебрейесуса, велика кількість країн світу поки не змогли взяти під контроль коронавірусну ситуацію. У більшій частині світу стає тільки гірше. Вже зареєстровано 11,8 мільйона випадків захворювання коронавірусом. При цьому від інфекції загинуло 544 тисяч осіб

«Пандемія COVID-19 прискорюється», – стверджує він і уточнив, що хвороба зруйнувала все системи охорони здоров’я в деяких найрозвиненіших країнах, а країни, які взяли успішні заходи, не мають великих коштів.

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) збирається переглянути перелік рекомендацій по відношенню до боротьби з коронавірусною інфекцією штаму COVID-19.

Ми також повідомили, що лікування одного середньостатистичного українця, у якого виявили коронавірус, буде коштувати від 9 до 27 тисяч гривень в українських лікарнях. Офіційно громадянам не потрібно нічого платити, якщо вони проходять лікування в державній медичній установі. Це забезпечує так званий «пакет COVID», який покриває втрати пацієнтів, які взяли коронавірус.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
5 Серпня 2020 року - 19:45
В КОДА коронавірусом захворіли два зами
5 Серпня 2020 року - 15:40
Шмигаль заявив що переселенцям куплять 18 квартир і будинок
5 Серпня 2020 року - 12:00
Точний час обмежень встановлено з 00:00 5 серпня по 23:59...
5 Серпня 2020 року - 10:40
Поступово європейський континент починає накривати друга хвиля пандемії коронавірусу