Україна просить НАТО допомогти в боротьбі з наслідками повені

На сайті Євроатлантичного центру координації реагування на катастрофи (EADRCC) було опубліковано повідомлення про те, що Україна просить надати допомогу в ліквідації наслідків руйнівної повені, яке обрушилося на західні області країни.

У той же час Північноатлантичний альянс продовжує надавати допомогу Україні також в боротьбі з COVID-19. Медичне постачання, відправлене НАТО, включає засоби дезінфекції, постільна білизна та матраци для лікарень, ковдри тощо. В Україні було направлено +1500 бутлів-розпилювачів з рідиною для дезінфекції рук і 1000 літрів рідини для проведення дезінфекції зовнішніх поверхонь в лікарнях.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ звернулося до держав-партнерів і в штаб-квартири міжнародних організацій з проханням про допомогу в подоланні наслідків природного лиха на Заході України, про це йдеться в заяві на сайті МЗС.

Раніше повідомлялося, що генсек НАТО Йенс Столтенберг сьогодні заявив, що все більш активну співпрацю Китаю з Росією може мати наслідки для безпеки союзників. Ця загроза обговорювалася ще в грудні під час зустрічі лідерів країн-членів НАТО, коли вперше за всю історію альянсу було прийнято угоду об’єднатися «для усунення наслідків зростання Китаю в плані безпеки».

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,