Угорщина посилює карантин

Поділитися:

З 15 липня 2020 року Угорщина вводить обмеження на транскордонні поїздки. Таким чином влада країни відреагували на сплески захворюваності COVID-19 в інших країнах.

В уряді Угорщини уточнили, що всі, хто прибуває на територію країни з тих держав, де спостерігається високий ризик захворюваності коронавірусом, повинні будуть проходити обсервацію, а в’їзд людей з країн «червоної зони» буде заборонений.

На даний момент в небезпечну зону входять балканські країни, в тому числі Україна. Сербія і Румунія відносяться до «жовтої зони», а Хорватія до «зеленої».

Разом з тим влада Угорщини зробили виключення для водіїв, які займаються міжнародними вантажними перевезеннями, транзитних пасажирів і іноземців, що прибувають в країну за діловими питань.

Нагадаємо, що в результаті зараження коронавірусом помер заступник глави британської дипломатичної місії в Будапешті Стівен Дік. Йому було всього лише 37 років.

Також ми повідомляли, що для того, щоб контролювати ситуацію щодо дотримання епідеміологічних норм, уряд Іспанії відправить на найпопулярніші курорти поліцейських.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
10 Серпня 2020 року - 20:51
Допомогу малозабезпеченим сім'ям буде зменшено.
10 Серпня 2020 року - 20:44
Африканська чума свиней найбільше поширена в Європі.
10 Серпня 2020 року - 18:00
На пунктах пропуску на виїзд з ОРДО в Росію величезні...
10 Серпня 2020 року - 15:28
Підвищення мінімальної зарплати спричинить перерахунок пенсійних виплат українцям.