Стихія зруйнувала понад 150 км доріг в Україні

За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, інтенсивні опади в західних областях України призвели до ускладнення повеневої ситуації.

На сьогоднішній день в Івано-Франківській і Чернівецькій областях без електроенергії залишаються 7 населених пунктів.

Більш 7700 будинків в 262 населених пунктах підтоплені паводками, затоплено 4553 підвалу, 12411 присадибних ділянок, а також 13 об’єктів соціальної та побутової сфери.

Крім цього, зруйновано понад 150 км доріг по всій Західній Україні. Пошкоджено 57 мостів.

Ліквідацією наслідків негоди займаються 1225 службовців ГСЧС і 403 одиниці техніки.

Нагадаємо, що на дорозі між Яремче та Микуличин на Прикарпатті стався зсув. Через рясні зливи затопило курорт «Буковель» в Івано-Франківській області. Як повідомляють очевидці, дорога на Буковель в двох місцях зруйнована і заблокована: на дорозі між Яремче та Микуличин стався зсув, а в Татарові річка підмила дорогу. У самому Микуличині теж розлився потік.

Раніше повідомлялося, що територію Одеса-Рені між автомобільними естакадами Маяки і Паланка закриють через загрозу повені. За відомостями прес-центру Головного управління Національної поліції в Одеській області, ділянку буде перекритий з 8 ранку 26 червня 2020 року. Відкриють його якось по-особливому наказом обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,