Повінь досягла Одеської області

Територію Одеса-Рені між автомобільними естакадами Маяки і Паланка буде закритий через загрозу повені. За відомостями прес-центру Головного управління Національної поліції в Одеській області, ділянку буде перекритий з 8 ранку 26 червня 2020 року. Відкриють його якось по-особливому наказом обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У поліції просять водіїв не їздити через вказаний відрізок траси і вибирати інші маршрути свого шляху. Також місцевому населенню радять не відпочивати на берегах Дністра. Паводок несе в собі загрозу як для життя людей, так і для збереження автомобіля.

Варто відзначити, що на Одеську область насувається повінь з Прикарпаття. Очікується зростання рівня води в районі русла Дністра. Примітно, що від стихії можуть постраждати Біляївський, Білгород-Дністровський райони.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України вирішив підтримати західні території України, які страждають від стихійної повені, шляхом виділення коштів в розмірі 700 млн гривень. Ці гроші повинні допомогти відновити критичні пошкодження місцевої інфраструктури, як йдеться в повідомленні уряду.

Також повідомлялося, що Міністерство закордонних справ звернулося до країн світу і в штаб-квартири міжнародних організацій з проханням про допомогу в подоланні наслідків природного лиха на Заході України.

0
20
Материалы по теме: , ,