Поліція ліквідувала полтавського «Рембо» Романа Скрипника

Поділитися:

У ніч на суботу, 1 серпня, Національна поліція України провела спеціальну операцію по затриманню полтавського терориста Романа Скрипника, яка завершилася його ліквідацією. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Відзначимо, що мова йде про скандального терориста, який 23 липня взяв в заручники одного з правоохоронців і після цього вдало сховався від поліції.

«Для затримання правопорушника проводилася спеціальна поліцейська операція. Коли його дії стали загрожувати життю поліцейських, снайпер ліквідував чоловіка», – розповіли подробиці операції в Нацполіції.

Також частину деталей сьогоднішньої ночі повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України. Вказується, що під час спецоперації терорист чинив опір і знову взяв в заручники одного з поліцейських.

Йому в руки попався начальник Зіньківського відділення Гадяцької відділу поліції, який в рамках спецоперацій зайшов перевірити передбачуване місце притулку терориста.

Тоді Скрипник пригрозив поліції гранатою і спробував обернути ситуації на власну користь, але за кінцевим підсумком був убитий. Заручник злочинця під час оперативних дій не постраждав.

Раніше поліція на підставі дій злочинця створила його психолого-криміналістичний портрет. Так, «терорист» мав навички виживання в екстремальних ситуаціях і мав гарну підготовку.

Також в Міністерстві внутрішніх справ України прокоментували дії міліціонерів під час спеціальної операції по затриманню луцького терориста Максима Кривоша, який 21 липня взяв в заручники автобус з пасажирами.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
9 Серпня 2020 року - 19:58
Відповідати в суді перед громадянами будуть органи місцевої влади, а...
9 Серпня 2020 року - 18:54
Урядові програми часткового безробіття допомогли зберегти 360 тисяч робочих місць
9 Серпня 2020 року - 18:28
630 автомобілів компанії будуть обслуговувати жителів Київської, Одеської, Херсонської, Черкаської,...
9 Серпня 2020 року - 16:23
За минулу добу лабораторно діагностували 1 199 нових випадків захворювання