Аваков перекидає Нацгвардію в затоплені регіони

Міністерство внутрішніх справ України направило в затоплені, після повені, західні регіони велику техніку Національної гвардії, додаткові загони поліції і рятувальників.

На сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій кажуть, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, глава МВС Арсен Аваков і керівник ДСНС Микола Чечоткін прибутку в селище міського типу Ланчин (Надвірнянський район Івано-Франківської області).

На місці глава МВС вказав на те, що вже евакуйовано понад 200 осіб та надається допомога тим жителям селища, які відмовилися покидати свої будинки.

Незабаром людям доставлять продукти харчування, а в смт приженуть великогабаритну техніку Нацгвардії для розчищення русел. Відзначимо, що після повені в Надвірнянському районі постраждали 604 будинки, 26 мостів і 18 кілометрів дороги.

Раніше повідомлялося, що абітурієнти з Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей мають право не проходити ЗНО під час основної сесії. Якщо надходять проживають в населених пунктах, які постраждали від повені, то це є підставою для реєстрації на додаткову сесію ЗНО.

Крім того, що на зазначені області навалилися такі проблеми, так регіони ще й увійшли в список областей, які не готові до ослаблення карантинних обмежень.

0
20
Материалы по теме: , , ,