МОЗ вніс Київ в «зелену» карантинну зону

Поділитися:

Міністерстві охорони здоров’я України внесло Київ до переліку міст так званої “зеленої зони” в контексті заходів щодо посилення карантину. Такий висновок було зроблено за підсумком розподілу регіонів по карантинним зонам, повідомляє прес-служба відомства.

Відзначимо, що до такого кроку в МОЗ прийшли, незважаючи на те, що щодня Київ знаходиться в трійці лідерів за кількістю хворих громадян на коронавірус.

Як прокоментували таку ситуацію українські експерти, при розподілі регіонів по карантинним зонам бралися до уваги певні критерії епідеміологічної ситуації на тій чи іншій території.

Вказується, що Кабмін скоріш за все в своєму рішення не брав до уваги окремі осередкові інциденти з поширенням вірусу. При зворотному сценарії, столицю можна було б віднести до жовтій зоні.

“Якщо ми подивимося показники Кабінету міністрів, то вони (показники Києва) знаходяться в межах жовтої зони, але якщо виключити “осередкові” випадки – спалахи в гуртожитках та інших установах, то місто Київ цілком потрапляє в зелену зону“, – говорять фахівці.

Нагадаємо, що в прес-службі Кабінету міністрів України заявили, що з 1 серпня в країні вводять нові правила адаптивного карантину. Всі регіони буде розділено на чотири зони.

Відомо, що зміни в статусі тієї чи іншої області буде грунтуватися на рішенні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
13 Серпня 2020 року - 10:50
За добу загинуло 22 пацієнта
13 Серпня 2020 року - 10:43
В Україні кожні 24 години лабораторно підтверджуються...
13 Серпня 2020 року - 7:16
У МОЗ змінили перелік показників для розподілу регіонів за кольором
12 Серпня 2020 року - 21:30
Програма CIP стає все більш популярною.