Житло в Європі подешевшало на 40% через коронавірус

Через пандемію коронавіруса, в Європі значно впали ціни на житло. В Італії на нерухомість надають 40-відсоткову знижку, на Кіпрі – 250процентную, а у Франції, Греції та Іспанії – 15-відсоткову.

За відомостями компанії Knight Frank, найчастіше з усіма угодами є або терміновими продажами від власників, або забудовник повинен отримувати гроші навіть при закритих кордонах.

В цілому, в Європі 80 відсотків скидочного житла – це саме місця для проживання, 15 відсотків це готелі та офіси, а 5 відсотків – місце для продажів.

У той же час, в Німеччині, Австрії та Швейцарії як таких немає знижок на нерухомість, однак практика свідчить про те, що продавці все-таки роблять поблажки покупцям.

Нагадаємо, що карантин і самоізоляція привели до того, що інвесторів більше цікавлять нерухомість підвищеної комфортності. За даними Національного банку України, під час карантинних обмежень купівельна спроможність населення знизилася на 40 відсотків. Відповідно, попит збунтувався на невизначений час, але вже в травні зафіксовано пожвавлення ринку.

Також повідомлялося, що український ринок нерухомості все ще переживає наслідки карантину, які негативним чином позначилися на розвитку галузі: зараз цей бізнес перебуває у фазі стагнації через карантинних обмежень, які все ще не зняла українська влада.

0
20
Материалы по теме: , , ,