За зовнішніми боргами України повинна 6 млрд. доларів

За оновленими даними Національного банку України, валовий обсяг виплат за боргами перед нерезидентами у 2 кварталі повинен скласти $ 4,66 млрд, в 3 кварталі – $ 6,22 млрд, а в 4 – $ 5,06 млрд.

Таким чином, уряд в третьому кварталі має виплатити кредиторам-нерезидентам $ 3,53 млрд Нацбанк – $ 360 млн, інші депозитні корпорації – $ 390 млн.

Кредити під держгарантії, в третьому кварталі повинні погасити $ 1,37 млрд, а виплати по міжфірмовий борг складуть $ 574 млн.

Фахівці Нацбанку уточнюють, що обсяг виплат для нерезидентів за гривневими ОВДП в третьому кварталі складе 10,2 млрд гривень.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день обсяг зовнішнього боргу України становить 1 трлн 83 млн гривень. Україна виконує плани по внутрішніми та зовнішніми позиками держави. Таку інформацію надали в Міністерстві фінансів.

Раніше повідомлялося, що у Національному банку України заговорили про порушення в нормативах максимального розміру кредитного ризику на одного контрагента, а також норми довжини відкритої валютної позиції з боку більш десяти українських банків. Поточний норматив повинен не перевищувати позначку в 25% і 10%, повідомляє прес-служба Нацбанку.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,