За травень кількість активних вакансій зросла на 50%

Якщо розглядати квітня точки зору пропозицій по роботі, то сьогодні кількість активних вакансій зросла на 50 відсотків. На даний момент на сайтах по роботі пропонується 44,8 тисяч вакансій.

За даними ресурсу OpenDataBot, сьогодні кількість нових зареєстрованих ФОП вийшло на докарантинний рівень і становить 5 640.

Також відомо, що стабілізувався показник новозареєстрованих компаній. В середньому за тиждень на ринку з’являється одна тисяча нових підприємств.

Варто зазначити, що сьогодні працює близько 86 відсотків ресторанів від тих 100 відсотків закладів, які функціонували до карантину.

У водійському сегменті теж зміни. Вони їздять на 65 відсотків більше, ніж до карантину.

Нагадаємо, що в Україні на ринку праці зростає кількість безробітних. Однак не все так плачевно, так як після пом’якшення карантинних заходів почала зростати кількість вакансій.

Таким чином, за станом на сьогоднішній день, в Центрі зайнятості 53 тисячі вакансій. У 2019 їх було значно більше. В середньому 18 відсотків вакансій пропонують мінімальну зарплату. Близько 32 відсотків вакансій передбачають 8-10 тисяч гривень окладу, 13 відсотків вакансій – більше 10 тисяч гривень.

0
20
Материалы по теме: , , , ,