За літо забудовники піднімуть ціни на житло

Поділитися:

На даний момент український ринок житлової нерухомості поступово відновлюється після карантину. З середин травня до середини липня рівень купівлі нерухомості істотно виріс, як про це свідчать дані українських експертів.

Повідомляється, що за час карантину підприємці змогли реалізувати попит на квартири на 10-30%.

“Рівень продажів істотно виріс: з середини травня по середину червня в порівнянні з квітнем в економ-класі і елітному сегменті – в середньому на 3-5%, в об’єктах комфорт-класу – на 10%, в об’єктах бізнес-класу – на 8 %, а в об’єктах нових форматів – на 12% “, – говориться в повідомленні.

При цьому українські фахівці відзначають, що попит на житло серед українців відновився набагато швидше, аніж це передбачали акули вітчизняного ринку.

Передбачається, що в подальшому український покупець залишиться активним аж до кінця поточного року. Але вже до осені забудовники можуть трохи підвищить ціни на нерухомість.

Думаю, що до осені нас чекає кореляція середньої ціни в межах 2-4%, а в ліквідних проектах це може бути і 3-7%. Але дуже багато чого буде залежати від ситуації з коронавірусом і карантином“, – зазначено в прогнозі.

Нагадаємо, що під час карантину спостерігався спад діяльності ринку нерухомості: будівництво багатьох проектів було призупинено на невизначений термін, а люди, які були задіяні в процесі, втратили роботу.

Тим часом, в Україні набув чинності закон про оцінку нерухомості. Однак через низку проблем нові правила почнуть працювати трохи пізніше.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
7 Серпня 2020 року - 15:57
"Норнікель" є найбільшим в світі виробником нікелю, який потрібно для...
7 Серпня 2020 року - 15:27
Відділ з правоохоронних питань Посольства США подарував вже 124 транспортних...
7 Серпня 2020 року - 14:47
У липні аеропорт прийняв 328,667 тисяч людей
7 Серпня 2020 року - 12:45
Селітра знаходиться в біг-бегах, тобто це означає,...