З 1 вересня зросте мінімальна зарплата

В Україні перший етап зростання мінімальної заробітної плати запланований на вересень 2020 року.

За відомостями прес-центру Офісу президента, в уряді провели розрахунки, згідно з якими вже з 1 вересня мінімальний оклад підвищиться до 5 тисяч гривень, з 1 січня 2021 року – до 6 тисяч гривень, а з 1 липня 2021 року – до 6,5 тисячі гривень.

Гарант Конституції України висловив думку, що план розрахунків виконати цілком реально, і уточнив, що добробут українців є основним показником продуктивності влади.

Відзначимо, що в українській державі також можуть підняти мінімальну пенсію до 4 тисяч гривень. На думку експертів, це відбудеться в рамках зобов’язань перед Міжнародним валютним фондом, які уряд взяв на себе.

Раніше повідомлялося, що в бюджеті на 2020 року закладалося підвищення мінімальної зарплати до 4 723 гривень. При цьому, варто уточнити, що за час карантину, рівень середньої заробітної плати скоротився на 579,46 гривень.

Також ми писали про те, що за минулий тиждень органами Державної виконавчої служби було стягнуто на користь 1508 працівників 16 мільйонів гривень заборгованості по заробітній платі.

0
20
Материалы по теме: , ,