З 1 липня піднімуться суми допомоги


З 1 числа наступного місяця, за законами України, в країні зросте прожитковий мінімум. Відповідно підвищаться і суми допомоги по безробіттю, так як ці два показники взаємопов’язані між собою. Так, загальне число мінімального прожиткового мінімуму зросте до 2 197 гривень.

За словами глава Київського міського центру зайнятості Віктора Білича, сума виросте до 2 197 з 2 102 гривень. Таким чином, ті, хто отримує максимальну допомогу з безробіття, з 1 липня отримають 8 788 гривень. Сума буде виплачуватися щомісяця.

Також відзначимо, що на час карантинних заходів, Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України підняв мінімальний рівень платежу для непрацюючих з 650 до 1000 гривень.

Варто нагадати, що в квітні 2020 року Кабінет міністрів України затвердив надання 6 мільярдів гривень на допомогу Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Крім того, вже повідомлялося, що безробітні українці можуть отримати фінансову допомогу онлайн. Для цього, необхідно по електронній пошті відправити пакет документів до відділення Центру зайнятості.

0
20
Материалы по теме: , ,