Ягідний сезон в Україні під загрозою

Урожай ягід в цьому сезоні не виправдовує очікування. Більш того, ті ягоди, які ще не зібрали, практично під загрозою через погодні умови.

Фермери кажуть, що ягоди хоч і будуть влітку, але навряд чи люди відчують їх смак – вони будуть несолодкими і не зовсім хорошої якості.

Наприклад полуниця. В цьому році в українській державі дефіцит ягоди, вона має неправильну форму. Експерти стверджують, що це пов’язано з запиленням і тим, що була холодна весна. Деякі фермерства зазнали втрат до 50 відсотків. Як результат – ціни високі.

Те ж саме стосується і черешні. Заморозки внесли свою лепту. І сьогодні її можна купити за 80 гривень, і швидше за все ціна такої і залишиться.

Однак, аналітики стверджують, що в нинішньому сезоні українців порадує малина. Цього року її буде більше, ніж в минулому. Однак знову таки, через погоду вона буде не такою солодкою, як зазвичай.

Нагадаємо, що в Україні ціни на фрукти і ягоди стрімко ростуть вгору. Однак перші партії лохини почали падати в ціні ще на початку сезону.

У той же час, виробники розраховують на хороший урожай яблук, незважаючи на недавні заморозки. Запрацюють нові сади, які посадили близько 5 років тому. Тому є всі шанси, що в цей році урожай буде більше, ніж в 2019 році.

0
20
Материалы по теме: , ,