Власники корів можуть претендувати на дотації

Власники 5 і більше корів можуть вимагати від уряду бюджетну дотацію. Такі норми прописані в постанові Кабінету міністрів України №447.

Фінансування передбачено для тих власників корів, чиї тварини зареєстровані відповідно до законодавства і пройшли ідентифікацію.

Нагадаємо, що молочна галузь в Україні демонструє найгірші результати за всі роки незалежності країни. Без державної допомоги країна взагалі може залишитися без молочної продукції. При цьому, експерти уточнюють, що кількість поголів’я корів в Україні рекордно низька – 1,7 мільйона голів.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі має розвивати молочну галузь. Для цього тут повинні схвалити програму розвитку галузі і складатися вона повинна з двох частин: молочне скотарство і переробна галузь.

Раніше ми писали, що різке зменшення поголів’я свиней і великої рогатої худоби в Україні стало вже звичною тенденцією за останній час. Втім, в цьому році зменшилася навіть поголів’я птиці, яке постійно зростало протягом кількох останніх років.

0
20
Материалы по теме: , , ,