Випуск труб скоротився на 30%

За інформацією експертів, основні підприємства України, що займаються виробництвом труб, за період з січня по травень 2020 року знизили виробництво труб з чорних металів на 29,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 334,5 тис. Тонн, в тому числі в травні випущено 59,7 тис. тонн.

В об’єднанні “Укртрубопром” заявили, що підприємства об’єднання за перші п’ять місяців року скоротили виробництво труб на 37,4% – до 225,1 тис. Тонн, в тому числі в травні – 45,6 тис. Тонн.

Раніше аналітики “Укртрубопрому” говорили, що в 2019 році скоротився випуск ураїнських труб на 9,1% в порівнянні з попереднім роком – до 1,002 млн т. При цьому в грудні випущено близько 64 тис. Тонн цієї продукції. В тому числі підприємства об’єднання знизили виробництво труб на 10,2% – до 715,1 тис. Тонн, при цьому в грудні випущено 41,1 тис. Тонн.

Нагадаємо, що норвезький виробник алюмінію і алюмінієвої продукції Norsk Hydro вирішив закрити в кінці 2020 року свій завод з виробництва прецизійних алюмінієвих труб Hydro Precision Tubing Remscheid в Німеччині.

Раніше повідомлялося, що Державна податкова служба (ДПС) України пред’явила ряд податкових зобов’язань на адресу заводу Інтерпайп Сталь. Звинувачення стосуються підрозділу Інтерпайп Втормет, яке нібито фіктивно закуповувало металобрухт. Про це повідомляє прес-служба компанії.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,