В українських аграріїв користуються попитом трактори із середньою потужністю

Поділитися:

Трактори від 70 до 200 кінських сил залишаються улюбленцями українських аграріїв. Про це повідомляють в асоціації Український клуб аграрного бізнесу. В цьому році вже завезено понад 15 000 одиниць техніки. Показник минулого року — трохи більше 40 000 одиниць, за які заплатили $363 млн.

Як і раніше, українські сільгосппідприємства віддають перевагу новим трактори, серед імпортованих вони займають 95% всього парку машин. Кращим сезоном для імпорту залишається початок року.

Абсолютним лідером серед постачальників тракторів передбачувано залишається Білорусь з часткою в 45% всього імпорту. За нею Китай, США, Німеччина і Франція.

Нагадаємо, в Кабінеті Міністрів України розповіли подробиці про вирішення ситуації з масовим безробіттям українців, яка стала згубно небезпечною через раніше заснованого карантину, пов’язаного з пандемією коронавирусу. Про це повідомив прем’єр-міністр держави Денис Шмигаль в своєму інтерв’ю для «РБК-Україна».

Раніше ми повідомляли, що грецькі фермери впроваджують в життя смарт-технології. Передові технології аграрії впроваджують в рамках програми Європейського союзу. Завдяки дрону фермери можуть відслідковувати процес зростання і дозрівання оливок на кожному дереві.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Серпня 2020 року - 18:34
Півтора млрд гривень спрямують на доплати молодим вчителям
4 Серпня 2020 року - 12:54
Також люди відправляють за день в середньому на 40% більше...
4 Серпня 2020 року - 12:24
Взяти пандемію під контроль допоможуть оперативні і точні тестування на...
4 Серпня 2020 року - 11:14
Влада цих областей повинні були кожні три...