В Україні зріс розмір максимальної допомоги по безробіттю

Поділитися:

В Україні з 1 липня спостерігається збільшення багатьох соціальних виплат з боку держави. Не виключенням стала і допомога з безробіття, максимальний розмір якої Кабмін встановив на рівні 8788 грн на місяць.

Як вказує Державний центр зайнятості, в Україні з цього моменту вступили в свою законодавчу дію положення, зазначені в державному бюджеті України.

Зокрема, з підвищенням рівня прожиткового мінімуму для українців, який зараз становить 2197 гривень, в країні виросли і інші соціальні виплати.

Згідно ст. 23 закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, який був представлений в Раді під номером №1533-III, зараз в Україні максимальний розмір допомоги по безробіттю не може бути вищим за суму чотирикратного розміру прожиткового мінімуму, в це на поточний момент – 8788 грн.

Днями Кабінет міністрів України погодив графік підвищення мінімальної зарплати з 4723 грн до 6500 грн. Збільшення передбачено в три етапи. Перший з них повинен початися вже з 1 вересня поточного року.

В уряді таку реформу розписують, як правильний крок, який нібито допоможе збільшити доходність бюджету України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
7 Серпня 2020 року - 12:45
Селітра знаходиться в біг-бегах, тобто це означає,...
7 Серпня 2020 року - 8:21
Міцні траси краще витримують жаркі погоди умови...
6 Серпня 2020 року - 21:46
Україна перевітрить зберігання селітри щоб не повторити Бейрут  
6 Серпня 2020 року - 21:12
В Україну потрапила курка з сюрпризом