В Україні створять комісію з регулювання азартних ігор

У Верховній Раді думки депутатів з приводу законопроекту про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор розходяться.

Так, багато хто з чиновників говорять, що цей проект закону відкриває безконтрольну можливість проведення азартних ігор і створює монопольну організацію, яка буде визначати правила такої діяльності.

Деяких депутатів не задовольнила підготовка авторів законопроекту до другого читання. Наприклад, дуже довго готувалися поправки і при розгляді на комітеті цілісної таблиці у слуг народу не було.

Однією з ключових помилок є створення окремого органу – Комісії з регулювання азартних ігор і лотереї. Всі гравці, які працювали або працюють якимось чином зараз, говорять про те, що це буде найбільш кримінальна структура. Саме вона буде вирішувати долю кожного організатора азартних ігор та притягнення до відповідальності.

Крім того, законопроект зараз не узгоджується з податковим законодавством України.

Нагадаємо, що в Україні ще в далекому 2009 році уряд Юлії Тимошенко заборонило гральний бізнес в країні. Його не було легалізували, однак заповзятливі бізнесмени все ж вели діяльність, але під виглядом інтернет-лотерей і ігрових онлайн-платформ.

Пройшли роки, в країні нова влада і знову постало питання про легалізацію грального бізнесу. У комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики стверджують, що закон приймуть до кінця 2020 року.

Раніше повідомлялося, що 30 червня 2020 року, в парламенті України пройде голосування за проект закону стосовно легалізації грального бізнесу. У разі прийняття закону, державний бюджет значно поповниться.

Якщо законопроект буде прийнятий, то азартні ігри будуть проводитися на території готелів на техніці, що відповідає міжнародним нормам.

0
20
Материалы по теме: , , , ,