«Укрпошта» заплатила понад 200 млн. грн. дивідендів до держбюджету

За результатами 2019 року Товариство з обмеженою відповідальністю “Укрпошта” виплатило 202,7 млн ​​гривень до державного бюджету. Це стало найбільшою сумою відрахувань в казну за весь час існування компанії.

Прес-служба “Укрпошти” заявляє: “Відрахування склали 50% від чистого прибутку акціонерного товариства у минулому році”.

Відомо, що “Укрпошта” виплатила в чотири рази більше дивідендів, ніж сума відрахувань (дивідендів) національного поштового оператора до держбюджету за останні 10 років.

Раніше повідомлялося, щоб поставити POS-термінали в українських селах, Всесвітній поштовий союз і влади Японії направили Україні 80 тисяч доларів на придбання обладнання.

За словами голови головного поштового оператора «Укрпошти» Ігоря Смілянського, через кілька місяців близько 300 одиниць техніки буде відправлено в села. При цьому, Смілянський вигукнув, що навіть в Японії вже зрозуміли, що Поштовий банк необхідний, так як їх банк, з капіталом в 31 мільярд доларів – один з найбільших в світі.

Нагадаємо, що “Укрпошта” відновлює міжнародну доставку пасажирськими рейсами. Компанії Lufthansa і KLM вже перевозять пошту.

«Завдяки поступовому відновленню регулярного авіасполучення Укрпошта почала доставку відправлень прямими пасажирськими рейсами авіакомпаній. Першими на цьому тижні стали – Lufthansa і KLM »- заявили в Укрпошті.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,