Українцям затримують соцвиплати

У зв’язку з карантином, в Україні знизилися надходження Єдиного соціального внеску. Це призвело до затримки соціальних виплат для 12 мільйонів осіб.

За даними Фонду соціального страхування, в середньому затримка виплат складе 10 робочих днів. При цьому, Кабінет міністрів України затвердив надання Фонду соцстраху 1,8 мільярда гривень з Фонду по боротьбі з коронавірусів. Гроші спрямують на виплату допомоги по безробіттю, вагітності та пологах.

За словами глави відомства Тетяни Михайленко, правління Фонду та уряд внесли поправки до річного бюджету Фонду соцстрахування, тому вже скоро люди отримають свої гроші.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла законопроект, спрямований на підвищення суми соціальних виплат для малозахищених категорій. До них відносяться діти-сироти, пенсіонери старше 80 років, безробітні з малозабезпечених сімей.

Також варто уточнити, що Кабінет міністрів України встановив на період карантинних обмежень допомогу по частковому безробіттю в розмірі двох третин окладу, але не більше мінімальної зарплати.

0
20
Материалы по теме: , ,