Українці відмовляються від готівки

Поділитися:

Українці стали все частіше користуватися системою безконтактної оплати для купівлі того чи іншого товару або оплати послуг. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Відзначимо, що громадяни стали користуватися системою частіше, так як вона вважається більш безпечним методом фінансових операцій в контексті поточної загрози пандемії коронавірусу.

Також цей метод більш зручний для молодшої та середньої вікової категорії населення.

Як вказали в національному регуляторі, частка безконтактних операцій за підсумками травня місяця досягла 55%, що в разі вище від попередньої статистики безготівкових платежів.

Також вказується, що в середньому близько 85 операцій з кожної сотні українці вважали за кращн здійснювати безготівковим платежем.

Раніше в НБУ пообіцяли підтримувати банки безпечними з точки зору коронавируса готівкою: регулятор готовий замінювати банкноти з обігу спершу на готівку з докороновірусних запасів, а після їх закінчення – на оброблені і пройшли карантин купюри.

Тим часом, у українців зросли обсяги готівки: громадяни тримають вдома близько 450 млрд гривень, що трохи вище від результатів за травневим період.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Серпня 2020 року - 11:14
Влада цих областей повинні були кожні три...
4 Серпня 2020 року - 10:46
У день реєструється близько 12 тисяч порушень
4 Серпня 2020 року - 9:53
На пенсійні виплати спрямовано 1,2 мільярда гривень
4 Серпня 2020 року - 8:58
Це на 71% більше ніж за аналогічний період 2019 року