Українці проїдають майже половину своїх доходів

За інформацією Держстату, витрати на їжу склали 40% від усіх витрат домогосподарств. У період з січня по березень 2020 року на продукти було витрачено 293,13 млрд гривень.

На другому місці в списку витрат – витрати на оплату житла, електроенергії, води, газу та інших видів палива – 16,3%, або 119,67 млрд гривень. 8,5% сімейного бюджету, або 65,16 млрд гривень, українці витратили на оплату транспортних послуг, а 7,1% (52,43 млн гривень) – на алкоголь і тютюнові вироби.

На послуги охорони здоров’я українські родини витратили 6%, або 44,27 млрд гривень, а 4,7% (34,65 млрд гривень) заплатили за одяг і взуття.

Нагадаємо, що через пандемію коронавируса всі зусилля влади Венесуели привести в стан стабільності ціни і протистояти інфляції зійшли нанівець. У країні катастрофічно не вистачає палива, а курс національної валюти країни – болівара стрімко падає.

Раніше повідомлялося, що економічна криза і наслідки карантину значимо вдарили по сфері житлово-комунальних послуг України, що загрожує країні можливим колапсом системи ЖКГ, адже зараз в державі спостерігається низький рівень платежів і стабільна заборгованість за послуги.

 

0
20
Материалы по теме: , , , , , ,