Українці повинні заплатити податок за житло

Поділитися:

Незабаром українців зобов’яжуть платити штрафи в разі несплати податків по будинках і квартирах. Розміри санкції будуть розраховуватися виходячи з 20% від нарахованої суми. Про це повідомляє Державна податкова служба України.

За даними відомства, за площу нерухомості в понад 300 квадратних метрів українцям доведеться заплатити податок розміром в 25 тисяч гривень.

Для цього буде наданий обмежений термін в розмірі двох наступних місяців з моменту придбання житла. У разі запізнення зі сплатою, з українців будуть вилучати штраф за статтею 266 Податкового кодексу України.

“Згідно ст. 266 Податкового кодексу, податкове зобов’язання може бути нараховане за звітні роки в межах 1095 днів. Тобто трьох років“, – йдеться в повідомленні ДПС.

Так, за 30 днів від моменту відліку штрафу пеня нараховується в розмірі 10%, за термін у понад місяць вже доведеться заплатити 20%. Якщо українці повністю відмовляться від зобов’язань, то громадян мають право навіть затримати.

Нагадаємо, що Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував парламентарям прийняти за основу законопроект №3131, згідно з яким в країні введуть новий податок для власників паїв.

Багато громадських організацій опротестували цей проект закону, але в Комітеті Ради не прислухалися до їхньої думки.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
10 Серпня 2020 року - 20:51
Допомогу малозабезпеченим сім'ям буде зменшено.
10 Серпня 2020 року - 20:44
Африканська чума свиней найбільше поширена в Європі.
10 Серпня 2020 року - 18:00
На пунктах пропуску на виїзд з ОРДО в Росію величезні...
10 Серпня 2020 року - 15:28
Підвищення мінімальної зарплати спричинить перерахунок пенсійних виплат українцям.