У Європі схвалили перший препарат для лікування коронавирусу

У Європейському союзі затвердили перші ліки від коронавируса. Ліки під назвою ремдесівір для лікування коронавируса вже отримало ліцензію на реалізацію.

На сайті європейського медичного агентства сказано: “Комітет Евроагентства рекомендує надати Veklury маркетингове дозвіл для лікування коронавирусной інфекції у дорослих і дітей з 12 років для лікування пневмонії з нестачею кисню”.

Склад препарату оцінювався протягом трохи більше одного місяця – 30 квітня по 5 червня. Дослідження проводилося на даних NIAID-ACTT-11 та інших аналізах.

Наскільки відомо, ефективність препарату оцінило 1 тисячу пацієнтів, які підхопили COVID-19. При цьому примітно, що ліки порівнювали з плацебо, і за результат брали терміни одужання.

Експеримент показав, що пацієнти, які отримували ліки, видужали через 11 днів. Люди, які отримували плацебо – через 15 днів. Важкі хворі відчули поліпшення через 12 днів після початку прийому препарату.

Нагадаємо, що в Європі фіксується початок нової хвилі пандемії: кількість хворих на коронавірус знову починає зростати.

Також ми писали про те, що в Україні почалася друга хвиля пандемії коронавируса. При цьому експерти вважають, що швидше за все це поширення інфекції без карантину. Тобто, коли були обмеження – були одні рівні захворюваності, а тепер карантинні обмеження пом’якшили і тому маємо трохи швидкі темпи поширення інфекції.

0
20
Материалы по теме: , , ,