У «Укроборонпромі» накупили журналів на 43 тис. гривень

На платформі держзакупівель Prozorro з’явилася інформація про те, що державний оборонний комплекс “Укроборонпром” купив 500 копій першого випуску журналу Forbes Ukraine після паузи в його видавництві.

У роздріб один екземпляр коштує близько 150 гривень, однак видавництво “Уяви!” продала партію журналів за ціною 87 грн / штука. Таким чином, “Укроборонпром” купив журналів на суму 43,5 тисяч гривень.

Нагадаємо, що в Укробронпромі визнали технологічну відсталість компанії, яка склалася через дефіцит фінансування та старих моделей роботи. Про це повідомив керівник компанії Айварас Абромавичус в інтерв’ю для 24 каналу.

За словами фахівця, зараз компанія має можливість розвиватися тільки завдяки реалізації свого експорту, так як внутрішній ринок України бідний і не може забезпечити нормального прибутку для компанії.

Раніше повідомлялося, що електронна система Prozorro вводить посилений захист персональних даних бізнесменів від незаконного використання та шахрайства.

За даними прес-центру контори, з 19 червня гравці платформи зможуть використовувати водяні знаки при завантаженні документації на сервіс.

0
20
Материалы по теме: , , , ,