У Києві наполовину відремонтували котельні

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» оголосило про завершення перевірки обладнання в 183 котелень, що надають послуги гарячої води і опалення у всіх районах міста. В рамках підготовки до нового опалювального сезону 84 котелень вже закінчили ремонт різної складності.

За відомостями прес-центру компанії, робітники проводять ремонт котлів, систем горіння, насосів, газо- і теплопроводів, а також іншої техніки, яка бере участь в генерації тепла. В цілому котельні виробляють 4 мільйони Гкал, тобто це 40 відсотків від загального обсягу виробництва тепла.

В “Київтеплоенерго” уточнили, що в Києві два типи систем теплопостачання. Це теплоелектроцентралі, які генерують теплову та електричну енергію, а також менш потужні котельні та станції теплопостачання – вони виробляють опалення і гарячу воду.

Котельні “Нивки”, “Веркон” і СТ “Біличі” забезпечують теплом Святошинський, Шевченківський та Подільські райони. Для більшої надійності і безпеки подачі тепла, компанія замінить димову трубу в котельні “Нивки”, а на СТ “Біличі” – внутрішню техніку водогрійного котла.

Варто відзначити, що ремонтні роботи не вплинуть на подачу гарячої вод.

Нагадаємо, що з 12 травня 2020 року в столиці України почалися планові відключення гарячої води. У КМДА наголосили, що перевірку тепломереж проводитимуть у всіх районах столиці в рамках підготовки до опалювального сезону.

Також ми писали, що Міністерство енергетики просить Раду національної безпеки і оборони України заборонив вугільним теплоелектростанціям застосовувати дешевий газ і мазут, як основний вид палива.

0
20
Материалы по теме: , , ,