У Держгеокадастрі зайнялися складанням земельного «Форбс»

Поділитися:

У Держгеокадастрі зайнялися аудитом українських земель напередодні відкриття ринку землі. За підсумками свого моніторингу відомство збирається скласти власний список «Форбс», як повідомляє прес-служба організації.

Відзначимо, що відповідну інформацію державна організація оприлюднила за підсумками конференції Grain Ukraine 2020. Limited Edition. Головною темою зустрічі було питання відкриття ринку землі.

У відомстві назвали відкриття майбутнього ринку і супутні заяви про грабіж українців звичайними спекуляціями, так як на ділі громадян обкрадають через різні тіньові схеми.

«Кількість схем через підставних осіб, механізми ОСГ, фіктивний ПДВ, процвітав грабіж держпідприємств. Потрібно припинити обманювати людей», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Також незабаром в Держгеокадастрі опублікують власний “Форбс”, в якому кожен українець чітко побачить, скільки землі знаходиться у власності того чи іншого чиновника/підприємця.

Нагадаємо, що Всесвітній банк захотів допомогти з проведенням технічного аудиту в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру, який не проводився вже 10 років. І це після того, як в квітні 2020 Верховна Рада відкрила українцям доступ до даних геокадастрів.

Тим часом, Кабінет міністрів дозволив подавати документи для реєстрації земельних ділянок в органи Госгеокадастра онлайн з 10 червня.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
10 Серпня 2020 року - 20:51
Допомогу малозабезпеченим сім'ям буде зменшено.
10 Серпня 2020 року - 20:44
Африканська чума свиней найбільше поширена в Європі.
10 Серпня 2020 року - 18:00
На пунктах пропуску на виїзд з ОРДО в Росію величезні...
10 Серпня 2020 року - 15:28
Підвищення мінімальної зарплати спричинить перерахунок пенсійних виплат українцям.