У Бердянську будують військово-морську базу

Поділитися:

За інформацією прес-служби ЗОДА, недавно почалися роботи з будівництва військово-морської бази в Бердянську. Нова база ВСУ має пріоритетний напрямок роботи, а саме – нейтралізація мінної загрози з боку Російської Федерації.

Відомо, що в проекті будівництво трьох причалів і хвилелому. Нова база в курортному місті вміщуватиме близько 12 катерів і близько 500 військових. На даний момент ведуться підготовчі роботи, основний масив будівництва запланований на 2021 рік.

Вартість будівництва складе близько 550 млн гривень. У прес-службі ЗОДА відзначають, що при постійному фінансуванні база може бути побудована вже за рік.

Нагадаємо, що «Українсько-російське авіаремонтне підприємство» виграло тендер на ремонт двигунів для військово-транспортних літаків ІЛ-76МД.

Компанія перемогла в конкурсі Миколаївський авіаремонтний завод і проведе середній ремонт двигунів Д-30КП-2. Договір з переможцем був підписаний командуванням ЗСУ 5 червня.

Раніше повідомлялося, що в Збройних силах України анонсували проведення масштабних військових навчань, головною метою яких стане відпрацювати різні сценарії можливого вторгнення в Україну. Навчання заплановано на поточне літо і будуть відігравати всілякі сценарії локальних конфліктів або втручання ззовні.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
3 Серпня 2020 року - 19:54
Тим пасажирам, які купили квитки раніше, пропонують компенсацію повної вартості
3 Серпня 2020 року - 17:58
ЄСВ для фізосіб-підприємців розраховується зараз за ставкою 22% від мінімальної...
3 Серпня 2020 року - 15:26
Рейси з Києва до Нью-Йорка плануються 7, 24 і 31...
3 Серпня 2020 року - 14:33
У Міськраду Тернополя звернулися сотні бізнесменів з...