Ціна на нафту продовжує падати

Через нову хвилю спалаху коронавіруса в США та інших країнах, ціни на нафту знову опускаються. Так, загальне число заражених COVID-19 вже перевищила 10 млн осіб, при цьому летальних випадків – близько 500 тисяч.

Вартість серпневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $ 40,15 за барель, що на $ 0,87 (2,12%) нижче ціни на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів в п’ятницю ці контракти подешевшали на $ 0,03 (0,07%), до $ 41,02 за барель.

Ф’ючерси на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу знизилися в ціні на $ 0,79 (2,05%) – до $ 37,7 за барель. У п’ятницю вартість цих контрактів зменшилася на $ 0,23 (0,6%), до $ 38,49 за барель.

Таким чином, за минулий тиждень Brent подешевшала на 2,8%, WTI – на 3,4%.

“Новий зростання числа захворювань в США, який говорить про можливість того, що деякі штати повернуть скасовані раніше обмеження, завдає удару по відновленню попиту на нафту”, – стверджують аналітики.

Експерти AxiCorp, відзначають, що повторного введення жорстких обмежувальних заходів в світі, ймовірно, не буде, тому можна очікувати збереження тенденції до поступового відновлення попиту на нафту.

Нагадаємо, що котирування нафти марки Brent з поставкою в серпні складають 39,91 доларів за барель. Тобто чорне золото просіло в ціні на 0,99 відсотка.

За даними агентства Bloomberg ціна на нафту марки WTI, з поставками в серпні, також знизилася до 37,67 доларів за барель. Зниження склало 0,89 відсотка.

Раніше повідомлялося, що Саудівська Аравія планує поставляти в Європу нафту за рекордно заниженою ціною – 25 доларів за барель. За відомостями агентства Bloomberg, країна готова поставляти за такою привабливою вартості нафту марки Arab Light. Причиною такого рішення стало те, що європейський ринок нафти став своєрідним бойовим рингом для Ер-Ріяда і Росії в боротьбі за чорне золото.

 

0
20
Материалы по теме: , , , , ,