Центренерго поки не заплатить Госуглепоставу за рішенням суду

Поділитися:

Госпсуд Києва скасував указ від 1 червня про стягнення з ПАТ «Центренерго», корупційну складову яких неодноразово піднімали і піднімають в ЗМІ, на користь ДП «Госуглепостав» заборгованості за договором поставки.

ДП «Госуглепостав» звернулося до Господарського суду міста Києва із заявою про видачу судового наказу на вимогу про стягнення з «Центренерго» заборгованості за договором поставки № 111/31 з липня 2019 року і судового збору в розмірі 210 гривень. ДП «Госуглепостав» домоглося затвердження трьох судових наказів про стягнення з «Центренерго» 532,5 тис. Гривень в якості оплати за поставлений підприємством вугілля.

Однак, вже 18 червня «Центренерго» подало заяву про скасування судового рішення. В обґрунтування боржник зазначає, що суд розглядає спір про розірвання договору поставки, за яким на даний момент немає остаточного рішення. У зв’язку з цим боржник просив суд скасувати наказ про виплату боргу. Суд скасував наказ і дозволив «Центренерго» не виплачувати борг.

Раніше ми писали, що завдяки менеджменту Коломойського Державна компанія «Центренерго» коштує на думку Фонду державного майна «мінус» 1,4 млрд грн.

Також писали, що після довгих судів керівництво “Центренерго” таки змінять.

 

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
3 Серпня 2020 року - 17:58
ЄСВ для фізосіб-підприємців розраховується зараз за ставкою 22% від мінімальної...
3 Серпня 2020 року - 15:26
Рейси з Києва до Нью-Йорка плануються 7, 24 і 31...
3 Серпня 2020 року - 14:33
У Міськраду Тернополя звернулися сотні бізнесменів з...
3 Серпня 2020 року - 10:10
Список зон буде оновлюватися щотижня