Starbucksа не буде в Україні

Популярна американська мережа кав’ярень Starbucks не збирається відкривати свої заклади на полях України. Раніше міф про старт роботи мережі широко поширювався серед українок ЗМІ.

Відзначимо, що за чутками американська компанія повинна була відкрити відразу три заклади в центрі столиці вже від 20 липня поточного року, проте пізніше з’ясувалося, що такі плани підприємства не відповідають дійсності.

Як прокоментували представники компанії на полях Європи і ряду країн Близького Сходу, в Starbucks завжди раді використовувати нові можливості та ділитися досвідом зі споживачами, але найближчим часом розпочинати бізнес в Україні американське підприємство не збирається.

Цікаво, що раніше аналогічні чутки щодо відкриття такого улюбленого європейцями західного закладу вже поширювалися в мережі у 2018 році.

Тоді в компанії також спростували можливість відкриття в Україні, відзначаючи, що ціна продукції буде занадто високою для звичайного українського споживача.

Нагадаємо, що Україна масово покидають міжнародно відомі служби доставки їжі: недавно ринок покинули Uber Eats і Menu.ua.

Тим часом, попит серед українців на товари китайської віртуальної торгового майданчика AliExpress з моменту 2019 року зріс майже в півтора рази.

0
20
Материалы по теме: , , ,