Росія проводить референдум щодо обнулення термінів президентства Путіна

Закон про внесення поправок до Конституції президент Росії підписав ще в березні, після того, як його схвалили Дума і Рада Федерації. Однак керівник РФ пообіцяв, що він вступить в силу, тільки в разі схвалення на референдумі.

У Кремлі побоюються, що не наберуть необхідну кількість голосів, тому крім традиційних місць для голосування, зробити це можна в спеціальних наметах по дворах будинків, лікарнях, на підприємствах і вокзалах. Можна проголосувати і вдома. У Москві і Нижньому Новгороді діє електронна система голосування. Вперше голосування буде проходити 7 днів.

Поправок досить багато – майже дві сотні. Але головне в них та, що нинішній президент РФ, при його бажанні, зможе керувати країною до 2036 року.

За даними соцопитувань, які наводяться російськими опозиціонерами, проти поправок налаштоване 32%, а за них виступає 44%; в Москві проти поправок до Конституції виступає 43%, за – 46%, проти обнулення термінів темно – 48%, за – 40%.

 

Ми раніше писали, що Республіканський дослідницький комітет представив доповідь з пропозиціями щодо додаткових санкцій проти Росії.

Також ми Вас інформували, що Росія заборгувала Україні сотні мільйонів доларів за флот в Криму.

 

 

0
20
Материалы по теме: , ,