Промисловість України зросла на 3%

За підсумками травня місяця Україна змогла збільшити показники вітчизняної промислової галузі на 3% в порівнянні з аналогічним періодом за 2019 рік. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

За даними уряду, в річному значення падіння галузі сповільнилося на 11,7%.

На даний момент Кабмін оцінює позитивно поточний результат і вказує, що можливо в подальшому, країна зможе повністю зупинити темпи падіння галузі, за умови аналогічного успіху.

Повідомляється, що в травні місяці хороший результат за своїми показниками спостерігається серед добувної та переробної промисловості, а також в сегменті енергетики.

«Згідно з нашою Програмою діяльності, ми плануємо і вже здійснюємо значна кількість кроків для подальшого зростання української промисловості», – йдеться в повідомленні уряду.

Цікаво, що серед таких кроків в Кабміні перерахували виправдання очікувань українського бізнесу, старт роботи Експортно-кредитного агентства, розвиток індустріальних парків в якості майданчиків для вкладення інвестицій, створення кластерної економіки та інші позиції.

На поточний момент в Україні 80% легкої промисловості залежить від іноземного імпорту сировини.

Тим часом, через карантин українська промисловість виявилася в боргах: в умовах пандемії, яка вдарила по Україні економічною кризою, вітчизняні підприємці не в змозі вчасно платити зарплату українцям.

0
20
Материалы по теме: , , ,