Понад мільйон «мертвих душ» отримали держдопомогу в США

Виходячи з інформації Рахункової палати, уряд США виплатив понад $ 1,4 млрд «мертвим душам» в якості стимулюючих виплат на тлі пандемії коронавіруса.

«За даними головного інспектора Мінфіну по податках, за станом на 30 квітня майже 1,1 млн платежів на суму $ 1,4 млрд було направлено померлим», – зазначено в документі.

Так, податкове управління і Мінфін оперативно перейшли до виплати 160,4 млн платежів на суму $ 269 млрд, але виникли труднощі при доставці платежів деяким особам. Також ви відомстві заявили, що були випадки отримання виплат тими, хто не мав на них права – померлі або шахраї.

Експерти з’ясували, що дані одержувачів стимулюючих виплат не були зіставлені з базою реєстрації померлих через банальну поспіху. У податковій службі не змогли юридично відмовити в компенсації тим, хто подавав податкову декларацію в 2018 і 2019 роках, проте згодом помер.

Нагадаємо, що в США зареєстрований законопроект про розширення санкцій проти Північного потоку-2. Список видів комерційної та будівельної активностей, пов’язаних з будівництвом газопроводу, збільшується законопроектом. Документ доповнюється переліком санкцій, які взяли в Палаті представників в грудні 2019 року.

Раніше повідомлялося, що між США і Європейським Союзом може виникнути масштабна трансатлантична торгова війна вже цього літа. Адміністрація президента США Дональда Трампа може обкласти новими митами товари європейського експорту загальним обсягом $ 3,1 млрд євро в рік. Цей крок може бути зроблений у зв’язку з суперечкою США і Євросоюзу щодо субсидування авіабудівних компаній.

 

0
20
Материалы по теме: , , ,