«Північний потік» зупинили на профілактику

Поділитися:

За інформацією європейських газотранспортних операторів, балтійський газопровід з Росії до Німеччини “Північний потік” зупинився для проведення планових профілактичних робіт.

У повідомленні зазначено, що зупинка двох ниток магістралі триватиме до ранку 26 липня.

“Всі роботи з технічного обслуговування і експлуатації газопроводу здійснюються при дотриманні необхідних заходів безпеки для обмеження поширення COVID-19. Безпека життєдіяльності співробітників компанії і її підрядників мають першорядне значення для Nord Stream AG”, – запевнила проектна компанія в своєму релізі.

Відомо, що “Газпром” збільшив транзит газу через Україну, заявка на транзит по ужгородському коридору зросла з 110 млн куб. м на понеділок до 114 млн куб. м на вівторок.

Нагадаємо, що Російська Федерація в особі Газпрому має намір закінчити свій стратегічно-економічний проект «Північний Потік-2» вже до кінця поточного 2020 року. Про це повідомляє інвестиційна компанія Sova Capital в рамках свого прес-релізу.

В інформації компанії значиться, що недавно підприємство провело телефонну конференцію з «Газпромом», де останній в черговий раз підтвердив свої плани з приводу реалізації та експлуатації газопроводу.

Раніше повідомлялося, що російський «Газпром» демонтує труби на кордоні з Україною. Як заявили в корпоративному виданні компанії, Росія дійсно це робить, оскільки за останній час сильно знизилися поставки через українську територію (раніше на неї припадало 90 відсотків всього транзиту в європейські країни).

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
9 Серпня 2020 року - 19:58
Відповідати в суді перед громадянами будуть органи місцевої влади, а...
9 Серпня 2020 року - 18:54
Урядові програми часткового безробіття допомогли зберегти 360 тисяч робочих місць
9 Серпня 2020 року - 18:28
630 автомобілів компанії будуть обслуговувати жителів Київської, Одеської, Херсонської, Черкаської,...
9 Серпня 2020 року - 16:23
За минулу добу лабораторно діагностували 1 199 нових випадків захворювання