Пенсія в Україні: який дохід враховують для виплати

Поділитися:

У Міністерстві соціальної політики роз’яснили, який дохід враховується при нарахуванні пенсії.

Так, для нарахування пенсійних виплат незабаром будуть враховувати тільки офіційну зарплату або прибуток, які були отримані за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2020 року. Тобто, це заробіток, з якого були сплачені внески.

Якщо людина захоче, то для нарахування буде враховуватися заробіток за будь-які 5 років поспіль за більш ранній термін, тобто до 1 липня 2020 року. Однак такою послугою можна буде скористатися лише при наявності довідки про заробітну плату, або в тому випадку, якщо починаючи з 1 липня 2020 року, страховий стаж становить менше 60 місяців.

Нагадаємо, що в Україні з 1 липня 2020 року була запущена служба автоматичного призначення пенсій по старості. Дана послуга дозволяє уникнути особистого відвідування Пенсійного фонду України і заздалегідь підготувати необхідні документи для розрахунку пенсії. Система працює досить просто. Зокрема, коли українець збирає на пенсію, він може скористатися послугою автоматичного нарахування від Пенсійного фонду та перевірити, коли і в якій мірі йому належить пенсія.

Також ми вказували на те, що після недавньої індексації пенсій, підвищені виплати отримали не всі. Зокрема, мова йде про пенсіонерів, які отримують гроші за віком.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
10 Серпня 2020 року - 20:51
Допомогу малозабезпеченим сім'ям буде зменшено.
10 Серпня 2020 року - 20:44
Африканська чума свиней найбільше поширена в Європі.
10 Серпня 2020 року - 18:00
На пунктах пропуску на виїзд з ОРДО в Росію величезні...
10 Серпня 2020 року - 15:28
Підвищення мінімальної зарплати спричинить перерахунок пенсійних виплат українцям.