Пенсіонерам перерахують пенсії через збільшення прожиткового мінімуму

У середу, 1 липня, Пенсійний фонд України організовує офіційний перерахунок пенсійних виплат у зв’язку зі збільшенням рівня прожиткового мінімуму для українців. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Повідомляється, що сума виплат буде збільшена з 1638 грн до 1712 грн.

«Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсійних виплат з 1 липня 2020 року у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1638 грн до 1712 грн», – йдеться в повідомленні.

Іншими словами, тепер мінімальний розмір пенсії за віком для людини пенсійного віку доходить до 1712 грн, тоді як максимальний розмір виплат дорівнює 17 120 грн.

Також від 1 липня в Україні збільшується розмір встановлених державою надбавок, які також будуть розраховуватися виходячи з поточного рівня прожиткового мінімуму.

Виплати пенсій очікуються вже до 4 липня. Як відзначили в ПФУ, перерахунок суми буде здійснений в автоматичному режимі.

Нагадаємо, що маючи однакові вислугу років, зарплату і місце роботи, багато українських пенсіонери отримують різну суму пенсії. Це пояснюється тим, що пенсія визначається за формулою: П = Зп × Кс.

Тим часом, прийдешній етап пенсійної реформи України, що передбачає впровадження механізму накопичувальної пенсії, обіцяє країні можливість передавати пенсійні виплати спадковим шляхом.

0
20
Материалы по теме: , , , ,