Оренда житла в столиці йде вгору

Сфера оренди квартир в столиці України активізувалася. У другій половині червня було укладено на 30 відсотків більше угод, ніж під час карантину.

За словами віце-президент Асоціації професійних управителів нерухомістю Анатолія Топала, господарі квартир побачили інтерес до своїх квартир, відкликали знижки і почали поступово піднімати розцінки.

Також на різних форумах і групах стали все частіше з’являтися оголошення про пошук квартири для оренди. Власники ж відзначають, що сьогодні все частіше орендарі готові платити докарантінние суми.

У Голосіївському районі, з непоганим ремонтом однушку (40 квадратних метрів) здали за 10,5 тисяч гривень. При цьому, цю ж квартиру ще місяць тому не могли нікому віддати за 9,5 тисячі гривень.

Разом з тим, орендарі все одно шукають житло подешевше. Але якщо в квітні і травні були пропозиції по 5-6 тисяч гривень, то зараз вкрай складно знайти за 7-8 тисяч гривень.

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 3618 про ріелторську діяльність в Україні. Таким чином парламентаріям пропонують вивести ринок ріелторських послуг з тіні.

Також ми писали, що за підсумками перших трьох місяців 2020 року індекс ринку офісної нерухомості змістився до негативних значеннями і впав відразу на 8,88 пунктів.

0
20
Материалы по теме: , , ,