Оренда квартир залишилася на докарантинному рівні

Поділитися:

Після завершення карантину, в Україні вартість оренди квартир істотно не змінилася.

За словами експерта ринку нерухомості, під час карантинних заходів, ціни практично нікуди не зрушили, ні вперед, ні назад.

Якщо вже розбирати роботу ринку нерухомості в цей час, то можна сміливо сказати, що ринок простоював. Агентства нерухомості були закриті, ріелтори прощупували ситуацію, орендодавці особливо не прагнули комусь здавати свої квартири.

На даний момент, після скасування карантину, ринок житла дещо активізувався, проте немає чіткого твердження, що ціни впали, або виросли.

Нагадаємо, що в Україні вступили в силу нові правила оцінки майна. Зокрема, з 1 липня система оцінки майна повинна була функціонувати без необхідності в оцінювача. Кожен власник повинен отримати свідоцтво про оцінку в режимі онлайн, надане нотаріусом при продажу нерухомості. Все це повинно було статися автоматично.

Також повідомлялося, що представники Конфедерації будівельників України вважають, що необхідно розвивати досвід в сфері страхування житлових проектів, а також покращувати можливості отримання дозволів на будівництво.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
7 Серпня 2020 року - 22:23
Колонія постраждала в 2019 році від підпалу
7 Серпня 2020 року - 20:26
До Києва вже прибули німецькі представники заводу-виготовлювача тунелепрохідного щита
7 Серпня 2020 року - 18:26
Харків потрапив в червону зону
7 Серпня 2020 року - 15:57
"Норнікель" є найбільшим в світі виробником нікелю, який потрібно для...