Окремі податки впали на карантині

Державна податкова служба заявила, що надходження від податку з доходів фізичних осіб під час карантину впали на 10-80%.

“У гірші місяці карантину ситуація була катастрофічна. У торгівлі падіння на більш ніж 80%. В інших галузях обійшлося падінням на 10-30%, незважаючи на жорсткі заходи”, – повідомили в ДПС.

Експерти пояснюють, що ці цифри також показують і падіння доходів населення під час карантину в розрізі галузей і карантин потрібно послабляти в будь-якому випадку.

Раніше повідомлялося, що контакт-центр Державної податкової служби України відкрив свої сторінки в месенджерах viber і telegram. Про це повідомляє директор Інформаційно-довідкового департаменту ДПС Іван Романов.

За словами фахівця, державний орган вирішив підтримати сучасні інновації та додатково вести свою діяльність в популярних серед українців соціальних чатах.

Нагадаємо, що новий законопроект розглянуть народні депутати найближчим часом. Проект закону планує ввести 3% податку на додану вартість для імпорту обладнання, звільнити від податку на прибуток протягом 5 років і створити пільгові умови оподаткування. Однак такі поблажки будуть розраховані не на всіх.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,