НКРЕКУ підвищує тарифи

Національна комісія, що займається регулюванням енергетики і комунальних послуг затвердила нові тарифи на передачу електроенергії.

В рамках засідання, НКРЕКУ обговорювало розцінки на транспортування електрики для підприємств. Однак, такий крок може призвести до подорожчання цін на продукти харчування та інші послуги.

Раніше обмовлялося підняття тарифів в 4 рази, проте, після тривалих обговорень, цифри дещо знизилися, говорилося про 35 копійках.

Варто відзначити, що парламентарії не раз говорили про те, що в період пандемії неприпустимо піднімати тарифи на електроенергію і просили чиновників враховувати цей факт. Тому, що для компаній розцінки піднялися б на 20 відсотків, а відповідно тарифи на комунальні послуги для населення слідом б зросли.

Після закликів депутатів Нацкомісія прийняла лише постанову про зростання тарифів. Тепер народні обранці і всі, хто цікавиться цим проектом, можуть подати свої пропозиції.

Остаточне рішення буде прийнято 11 липня 2020 року.

Раніше повідомлялося, що Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), збирається додатково провести перевірку щодо дотримання компаніями універсальних послуг і «Оператора ринку» чинного законодавства, що стосується електроенергії.

Також ми писали, що з початку 2020 року споживання електроенергії в Україні впало на 9,4 відсотка. У січні 2020 року в Україні було спожито 12 509 040 000 кВт, тоді як в квітні – 11 323 900 000 кВт.

0
20
Материалы по теме: , ,