Німеччина відмовляється від вугілля

Поділитися:

В Німеччині офіційно відмовляються від вугільної енергетики та підтримки структурних галузей вугільної промисловості. Про це йдеться в положеннях документа, який німецький Бундестаг затвердив у п’ятницю, 3 липня.

Відзначимо, що через всесвітню кліматичну проблему уряд вирішив відмовитися від електростанцій, які працюють за допомогою вугілля. Повне відключення заплановано до 2038 року.

Для реалізації такої ідеї німецька влада прийняла окремий законопроект, в якому розписаний план поступової відмови від потужностей, що працюють на вугіллі.

Заміною системи стануть нові технології по частині відновлюваної (зеленої) енергетики. Поки що в Німеччині обговорили перший пакет фінансування змін інфраструктури в промислових центрах федеральних земель Північний Рейн-Вестфалія, Саксонія-Ангальт, Саксонія і Бранденбург.

Також передбачається окрема компенсація за передчасне відключення об’єктів. Всього план розрахований на суму в 50 млрд євро.

Нещодавно за даними, які оприлюднило Федеральне статистичне відомство Німеччини відновлювальна енергетика в країні вперше згенерувала більше електроенергії, ніж традиційна.

У першому кварталі 2020 року на поновлювані джерела енергії в Німеччині довелося 51,2% від всієї виробленої електроенергії в країні. Це на 14,9% більше, ніж в першому кварталі 2019 року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
13 Серпня 2020 року - 16:00
В Україні введуть «коригуюче навчання».
13 Серпня 2020 року - 15:30
Велосипедистів зобов'яжуть мати права і їздити в шоломах.
13 Серпня 2020 року - 10:50
За добу загинуло 22 пацієнта
13 Серпня 2020 року - 10:43
В Україні кожні 24 години лабораторно підтверджуються...