Нацбанк шукає керуючих для 16 банків

Для управління непроданими активами 16 банків, які почали процедуру ліквідації до 22 вересня 2012 року Національний банк України шукає компанію, що управляє.

Як сказано в повідомленні, мова йде про активи банків: ЄБРЗ, Дністер, Трансбанк, Аллонж, Земельний, БІГ Енергія, Синтез, Східно-Європейський, Соцкомбанк, Україна, Інпромбанк, Володимирський, БРР, Укрпромбанк, Європейський і Національний стандарт.

Конкурс серед компаній-учасників буде проводиться за допомогою електронного аукціону, а кінцева дата отримання пропозицій – 5 серпня нинішнього року.

Нагадаємо, що Національний банк України своєю постановою №65 дозволив фінустановам не проводити операції по ряду додаткових ознак. Такий ризик-орієнтований підхід повинен відсікти відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України поінформував про нові правила оповіщення клієнтів. Так, все банки країни повинні сповіщати своїх клієнтів про зміну тарифів на грошові перекази не пізніше ніж за 30 днів.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,