Нацбанк помножив золотовалютні резерви

Поділитися:

В червні місяці рівень золотовалютних резервів України збільшився відразу на 3 млрд доларів і в цілому перевищив позначку в 28,5 млрд доларів, що повністю дискредитує всі чутки про можливий дефолт. Про це свідчать дані НБУ.

Незважаючи на те, що саме рівень золотовалютного резерву визначає економіку і потужність тієї чи іншої держави, в Україні, незважаючи на паніку серед експертів, загрози дефолту немає.

Повідомляється, що в останній раз така позитивна динаміка фіксувалася на полях держави приблизно вісім років тому, в період 2012 року.

Також вказується, що за станом на червень місяць, Україна витратила на погашення за державним боргом приблизно 1,19 млрд гривень.

Проте, пандемія коронавірусу трохи уповільнила процес накопичення ЗВР в українських запасах, однак найкритичніший пік ситуації Україна вже успішно пройшла і не сильно втратила в своїх можливостях.

Нагадаємо, що Національний банк України активно поповнює золотовалютні резерви країни: вже до кінця поточного року рівень резервів може перевищити річний план, який раніше озвучував відомство.

17 червня 2020 року, комітет Верховної Ради (ВР) з фінансової, податкової та митної політики схвалив постанову про доповідь глави НБУ про діяльність банківського регулятора.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
10 Серпня 2020 року - 20:51
Допомогу малозабезпеченим сім'ям буде зменшено.
10 Серпня 2020 року - 20:44
Африканська чума свиней найбільше поширена в Європі.
10 Серпня 2020 року - 18:00
На пунктах пропуску на виїзд з ОРДО в Росію величезні...
10 Серпня 2020 року - 15:28
Підвищення мінімальної зарплати спричинить перерахунок пенсійних виплат українцям.